Залиште свій номер телефону
і ми обов’язково Вам передзвонимо у найближчі 30 хвилин
Олександр Немер
ІТ Директор

Завдяки компетенціям фахівців IТ4Business та досвіду компанії у роботі з великим бізнесом, була спроєктована та побудована відмовостійка інфраструктура Arricano Real Estate Plc. В основу проєкту увійшло оновлення ядра IT інфраструктури, зміна топології мережі, заміна маршрутизаторів рівня core та віртуалізація усієї інфраструктури.

При побудові нашого підприємства, компанія IT4Business надала повний комплекс IT-обслуговування зі створення ІТ інфраструктури з нуля. Ми вдячні за відмінне виконання проєкту, окрема подяка фахівцям компанії за їх професіоналізм та безвідмовність.

Сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.

Субботіна Анна
Начальник адміністративного відділу

Компанія «IT4Business» – команда професіоналів з відмінним сервісом та ідеальними цінами. Перше наше спілкування пройшло дуже продуктивно та залишило приємні враження про компанію. Надалі менеджер компанії запропонував масу нових ідей та рішень, проявивши щиру зацікавленість у проблемах замовника. Із багатьох рішень ми обрали оптимальне для нас. Реалізація\впровадження рішень пройшла в короткий термін і дозволила компанії працювати, не порушуючи звичних бізнес-процесів. Рішення органічно вписалося в інформаційне середовище нашої компанії та безвідмовно працює кілька років.

Компанія «IT4Business» здійснює підтримку ІТ систем у нашій компанії. За час співпраці у нас не виникало проблем із якістю послуг, що надаються. Співробітники компанії «IT4Business» завжди швидко приступають до вирішення проблеми, що виникла у нас, намагаючись при цьому підібрати найбільш зручний і підходящий для нас час та рішення.

Сергій Кацан
Системний адміністратор

Хотіли б висловити подяку компанії IT4Business за надану допомогу у підборі обладнання та програмного забезпечення. Постачання Обладнання та Програмного Забезпечення, в рамках укладеного Договору, було здійснено в повному обсязі вчасно та професійно. Якість поставленого Обладнання та Програмного Забезпечення була належною, та відповідала всім вимогам нашого підприємства.

Завданням впровадження Office 365 була оптимізація існуючої централізованої інфраструктури, щоб знизити витрати на інтеграцію та обслуговування продуктів, що використовуються. Спочатку BKW Group обрала стратегію реалізації єдиної платформи продуктів Microsoft, а фахівці IT4Business в найкоротші терміни спроєктували і провели міграцію більше 400 користувачів з чотирьох фірм, що входять до групи компаній BKW, в публічну хмару Microsoft Office 365.

Сергій Васильківський
Директор Департаменту інформаційних технологій

Наше підприємство вже більш ніж 5 років співпрацює з компанією «IT4Business». За час спільної роботи «IT4Business» зарекомендувала себе як надійний партнер з великим потенціалом та можливостями. Варто відмітити, що великою перевагою «IT4Business» є нестандартний підхід до вирішення будь-яких питань, за рахунок цього ми впевненні в індивідуальності, унікальності виконання кожного спільного проєкту. Рекомендуємо «IT4Business» як креативного, відповідального та надійного партнера перевіреного часом!

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам орієнтуватися, а також забезпечити кращий користувальницький досвід, проаналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламної та маркетингової діяльності. Якщо ви не погоджуєтеся з використанням файлів cookie, ви можете відключити їх у своєму браузері, як описано на сторінці Політика конфіденційності.