Залиште свій номер телефону
і ми обов’язково Вам передзвонимо у найближчі 30 хвилин

Наші переваги

1
років досвіду
1
задоволених клієнтів
1
виконаних проєктів
1
пристроїв на обслуговуванні
1
серверів на обслуговуванні

Ваші вигоди від роботи з нами

Виділена команда IT фахівців
Гарантована робота згідно SLA
Безлімітна віддалена підтримка
Індивідуальний підхід до кожного користувача
Регламентні та екстрені візити IT фахівця входять у контракт
Безпека та конфіденційність інформації
Щомісячні звіти
Вирішення питань із закупівлею апаратного та програмного забезпечення

Свіжі кейси

Фахівці нашої компанії виконали проєкт модернізації серверної інфраструктури для українського офісу міжнародного виробника агрохімікатів та хімічних речовин UPL. У рамках проєкту було проведено роботи з прорахунку та інтеграції нової відмовостійкої інфраструктури, а також було здійснено міграцію всіх сервісів та даних на нове обладнання. За основу були взяті сервери на базі HPE ProLiant DL160 і система зберігання даних HPE MSA 1060.
Наша компанія виконала проєкт модернізації інфраструктури для постачальника обладнання провідних світових виробників комплектуючих для мобільної та стаціонарної техніки (Deutz, Allison, Eaton, MWM, Knorr Bremse та інших всесвітньовідомих брендів). Основним завданням було покрити офіс безшовним Wi-Fi, прибрати перешкоди, замінити всі комутаційні вузли. Виходячи з бюджету, зупинилися на рішеннях від MikroTik та Ubiquiti. Компанія IT4Business спроєктувала та реалізувала проєкт з монтажу СКС на всій території офісу Automotors (3 поверхи понад 2000 м2).
Фахівці компанії IT4Business розробили проєкт, виконали постачання та встановлення обладнання для модернізації Wi-Fi покриття для Інституту дерматокосметології доктора Богомолець. Виходячи з бюджету, зупинилися на рішеннях від MikroTik та Ubiquiti. Використовуючи існуючу СКС, це рішення було оптимальним з точки зору бюджету та швидкості виконання робіт.

Відгуки клієнтів

Відправте заявку на
розрахунок вартості обслуговування

Це просто, ми обов’язково відповімо Вам найближчим часом
Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам орієнтуватися, а також забезпечити кращий користувальницький досвід, проаналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламної та маркетингової діяльності. Якщо ви не погоджуєтеся з використанням файлів cookie, ви можете відключити їх у своєму браузері, як описано на сторінці Політика конфіденційності.