Залиште свій номер телефону
і ми обов’язково Вам передзвонимо у найближчі 30 хвилин

IT4Business - один з найбільших постачальників серверного обладнання, систем зберігання даних та мережевого обладнання, інтегратор програмних рішень.

Наша компанія спеціалізується на наданні широкого спектру послуг IT з 2009 року. Від IT аудиту та аутсорсингу до хмарних рішень.

Наша команда складається з сертифікованих фахівців та IT інженерів різних областей (серверне обладнання та системи зберігання даних, безпека, побудова та адміністрування мереж, адміністрування операційних систем, хмарні рішення, тощо).

Ми працюємо в усьому світі: нашими клієнтами є, як українські компанії, так і міжнародні корпорації (Франція, Данія, Швеція, Південна Корея), а нашими Партнерами є лідери IT індустрії.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам орієнтуватися, а також забезпечити кращий користувальницький досвід, проаналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламної та маркетингової діяльності. Якщо ви не погоджуєтеся з використанням файлів cookie, ви можете відключити їх у своєму браузері, як описано на сторінці Політика конфіденційності.