Залиште свій номер телефону
і ми обов’язково Вам передзвонимо у найближчі 30 хвилин

Проєкт модернізації серверної інфраструктури

Фахівці нашої компанії виконали проєкт модернізації серверної інфраструктури для українського офісу міжнародного виробника агрохімікатів та хімічних речовин UPL. У рамках проєкту було проведено роботи з прорахунку та інтеграції нової відмовостійкої інфраструктури, а також було здійснено міграцію всіх сервісів та даних на нове обладнання. За основу були взяті сервери на базі HPE ProLiant DL160 і система зберігання даних HPE MSA 1060.

Технології
Windows Server
НРЕ
Інтеграції

Проєкт модернізації інфраструктури

Наша компанія виконала проєкт модернізації інфраструктури для постачальника обладнання провідних світових виробників комплектуючих для мобільної та стаціонарної техніки (Deutz, Allison, Eaton, MWM, Knorr Bremse та інших всесвітньовідомих брендів). Основним завданням було покрити офіс безшовним Wi-Fi, прибрати перешкоди, замінити всі комутаційні вузли. Виходячи з бюджету, зупинилися на рішеннях від MikroTik та Ubiquiti. Компанія IT4Business спроєктувала та реалізувала проєкт з монтажу СКС на всій території офісу Automotors (3 поверхи понад 2000 м2).

Технології
MikroTik
Ubiquiti
Інтеграції

Модернізація Wi-Fi покриття

Фахівці компанії IT4Business розробили проєкт, виконали постачання та встановлення обладнання для модернізації Wi-Fi покриття для Інституту дерматокосметології доктора Богомолець. Виходячи з бюджету, зупинилися на рішеннях від MikroTik та Ubiquiti. Використовуючи існуючу СКС, це рішення було оптимальним з точки зору бюджету та швидкості виконання робіт.

Технології
MikroTik
Ubiquiti
Інтеграції

Модернізація мережевої та серверної інфраструктури

Фахівці нашої компанії виконали проєкт модернізації мережевої та серверної інфраструктури для українського офісу міжнародного виробника автомобільних шин Goodyear Tire and Rubber Company.

В рамках проєкту було проведено роботи з проєктування та інтеграції нової інфраструктури, а також було здійснено міграцію всіх сервісів та даних на нове обладнання.

За основу було взято:

Сервер на основі HPE ProLiant DL380.

Мережеве обладнання Cisco Catalyst 9200L, Cisco ISR 4351.

Технології
НРЕ
Cisco
Windows Server
Veeam
VMware
Інтеграції

Проєктування та побудова мережевої та серверної інфраструктури

Фахівці компанії IT4Business виконали проєкт модернізації інфраструктури, для найбільшого підприємства з виробництва натуральних каротиноїдів в Україні.

Фахівцями IT4Business були обрані такі виробники:

HPE. На базі HPE ProLiant було побудовано стійке до відмови обчислювальне середовище.

Checkpoint. У корінь мережі було встановлено шлюз безпеки Check Point, який поєднує в собі комплексні заходи безпеки.

Cisco. Для безперебійної роботи кабельної структури компанії та Wi-Fi середовища були обрані Catalyst та Meraki.

Також компанія IT4Business спроєктувала та реалізувала проєкт з монтажу СКС на всій території заводу Lycored (3 поверхи та понад 3000 м2)

Технології
Cisco
HPE
Інтеграції
SBO
Maas 360

Проєктування та побудова відмовостійкої мережевої інфраструктури

Фахівці IT4Business спроєктували дизайн мережевої архітектури та запустили мережеву інфраструктуру в ЦОД та офісах великої продуктової компанії. Були оновлені всі ключові мережеві вузли та шасі у всіх локаціях компанії. Другим етапом проєкту було побудовано Wi-Fi інфраструктуру на складах клієнта.

Технології
HPE
Aruba
MikroTik
Legrand
AIRWAVE™
VISUALRF™
Інтеграції

Побудова відмовостійкого обчислювального ядра

Спільно з компанією НР наприкінці 2018 року IT4Business спроєктували та реалізували відмовостійке обчислювальне ядро для «Adama Agricole Solutions». Створена серверна інфраструктура увібрала у собі флагманські продукти та рішення компанії НР. Комутатори Aruba лягли в основу збудованої мережевої інфраструктури

Технології
HPE
Microsoft
Aruba
VMWare
Veeam
Інтеграції
Power BI
SBO
Maas 360

Модернізація інфраструктури та інтеграція нових IT рішень

Фахівці IT4Business модернізували ядро IT інфраструктури компанії, одного з найбільших постачальників професійного обладнання для телерадіокомпаній, кіностудій та театрів, а також провели міграцію користувачів до публічної хмари Microsoft Office 365.

Технології
Microsoft
MikroTik
VMWare
Veeam
Інтеграції
Office 365
WTware
Yaware

IT Аудит у Фонді Соціального страхування України

У рамках аудиту у Фонді Соціального страхування України, фахівці IT4Business у найкоротші терміни підготували технічний проєкт, на основі якого було модернізовано ядро IT інфраструктури та докорінно змінено мережеву інфраструктуру підприємства у всіх регіонах України. А також було запропоновано стратегію з IT безпеки підприємства з поетапною імплементацією рішень.

Технології
Cisco
HPE
Microsoft
Інтеграції

Впровадження системи безпеки для великої рітейлової компанії

Компанія IT4Business запровадила програмний продукт Symantec Endpoint Protection (SEP) у великій рітейловій компанії (під NDA). Перед замовником стояло завдання захисту ноутбуків, робочих станцій, серверів та віртуальних машин від різних загроз. Як найкраще рішення обраний SEP, оскільки він включає інструменти, необхідні замовнику: захист від вірусів і програм-шпигунів, брандмауер, систему запобігання вторгнень і функціонал контролю пристроїв і додатків. В результаті замовник отримав захист в одному агенті та єдиній консолі, що підвищує рівень захисту системи та знижує сукупну вартість володіння.

Технології
HPE
Cisco
VMWare
Veeam
Microsoft
Samsung
Apple
Інтеграції
SEP
Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам орієнтуватися, а також забезпечити кращий користувальницький досвід, проаналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламної та маркетингової діяльності. Якщо ви не погоджуєтеся з використанням файлів cookie, ви можете відключити їх у своєму браузері, як описано на сторінці Політика конфіденційності.